بلاگ بلومیک

از این گل ها برای روز پدر استفاده کنید

از این گل ها برای روز پدر استفاده کنید

چیدن گل و دیزاین دسته گل برای پدرتان ممکن است کمی مشکل باشد. قبل از انجام این کار، به یاد داشته باشید که جسورانه رفتار کنید. رنگ‌های قوی و پر جنب و جوش به خوبی با مردان جفت می‌شود و زندگی و شادی را به روز خاص آن‌ها می‌بخشد. قبل از اینکه به شما کمک کنیم که از چه گل‌هایی استفاده کنید، نگاهی بیندازیم که همه چیز از کجا شروع شد.

تاریخچه روز پدر

تعطیلات رسمی ایالات متحده در سال 1910 آغاز شد، زمانی که لوئیس اسمارت داد، ایده روز پدر را برای بزرگداشت پدر خود، آقای ویلیام اسمارت، پیشنهاد کرد. آقای اسمارت که تنها بود و با وجود سختی‌های فراوان، بی‌پایان فداکاری کرد تا شش فرزند را بزرگ کند تا به الگوی همه مردانی تبدیل شود که به تنهایی یک خانواده را تشکیل می‌دهند. از آن زمان، روز پدر در سراسر کشور آمریکا در سومین یکشنبه ماه ژوئن جشن گرفته می‌شود.
اما در ایران تولد امام علی(ع)، امام اول شیعیان روز مرد نامگذاری شده است در تاریخ 15 بهمن ماه. در هر کشوری بر منای قانون آن، روز پدر متفاوت است اما روز کلی و جهانی پدر در همه جا در تاریخ 4 فوریه است. در حال حاضر روز پدر در سراسر جهان در تاریخ‌های مختلف جشن گرفته می‌شود. در آمریکای شمالی و چندین کشور آسیایی در ماه ژوئن جشن گرفته می‌شود، در حالی که اسپانیا و بلژیک این تعطیلات را در ماه مارس جشن می گیرند. سوئد در ماه نوامبر و نیوزلند در سپتامبر جشن می‌گیرند.
بنابراین شما به یک هدیه عالی برای روز پدر فکر کرده‌اید، با این حال، فاقد آن جنبه احساسی است که فقط گل می‌تواند به بیان آن کمک کند. بیایید به گل‌های معمولی روز پدر و معنای آن‌ها بپردازیم.

گل رز قرمز:

دسته گل رز
اگر پدرتان عاشق باغبانی است یا فقط دوست دارد به باغ نگاه کند، پس چرا به جای یک کراوات خسته کننده، یک جفت دمپایی یا جوراب، یک بوته گل رز برای روز پدر به او ندهید. نه تنها به شما اهمیت می‌دهد، بلکه در تمام تابستان و سال‌های آینده ظاهر و بوی بسیار خوبی خواهد داشت. گل رز نباید فقط برای روز عروسی یا روز ولنتاین باشد، زیرا آن‌ها یک هدیه فوق‌العاده برای هر مناسبتی هستند.

گل آفتابگردان:

گل آفتابگردان-
نگ زرد پر جنب و جوش آفتابگردان نشان دهنده وفاداری و ستایش است و شادی و لبخند را به چهره پدرتان می‌آورد. گل آفتابگردان هدایای بزرگی می‌سازد، زیرا برای زندگی کردن به توجه زیادی نیاز ندارد.

ارکیده:

ارکیده-
یافتن مردانی که این روزها شیفته گیاهان هستند، غیرعادی نیست. انکارناپذیر بیشتر پرورش دهندگان ارکیده که مرد هستند از پرورش این گیاهان عجیب و غریب لذت و لذت می‌برند. ارکیده‌ها حتی سرسخت‌ترین مردان را هم مجذوب خود می‌کنند. پدران، پدربزرگ‌ها و حتی مردان جوان زیبایی را در این گیاهان می‌یابند. دو نوع ارکیده برای روز پدر مناسب هستند
Phalaenopsis. این نوع ارکیده تا حد زیادی رایج ترین و مقاوم ترین ارکیده‌ای است که می‌توانید به هر کسی بدهید. آن‌ها را تقریباً در هر نوع فروشگاهی در هر کجا به آسانی پیدا می‌کنید
سیمبیدیوم، این ارکیده نیز یک انتخاب عالی برای هدیه روز پدر است. حتی قبل از شکوفه دادن، هر کسی می‌تواند از زیبایی برگ‌های خود قدردانی کند.

گل داوودی:

داوودی
نماد دوستی و رفاه عمومی، گل داوودی یک گل جسور و در عین حال زیبا است که می‌توانید از پدرتان بفرستید تا از حضور او در زندگی‌تان قدردانی کنید. این گل معمولاً به رنگ قرمز هدیه داده می‌شود و آن را به یکی از محبوب‌ترین گل‌های مردانه تبدیل می‌کند.

ژربرا:

ژربرا-
ژربرا احساس شادی و لذت را تقویت می‌کند. ژربراها اغلب صورتی روشن و شاد هستند و مطمئناً لبخند را بر لبان پدرتان می‌آورند. ژربراهای صورتی نشانه عشق و شادی هستند، بنابراین برای اینکه به پدرتان بگویید چقدر او را تحسین می‌کنید و به او احترام می‌گذارید عالی هستند. همچنین می‌توانید یک دسته گل ژربرا صورتی برای پدر، پدربزرگ یا عموی خود بفرستید تا نشان دهید که چقدر از حضور آن‌ها قدردانی می‌کنید.

لاله‌ها:

لاله‌ها نماد لذت، مهربانی، ستایش و ظرافت هستند و برای مخصوصاً پدران جوان ایده آل هستند. آن‌ها همچنین با لاله های سفید یا زرد رنگ در یک دسته گل عالی به نظر می رسند.

ادریسی سفید:

ادریسی سفید-
درست است که این گل رنگ صورتی دارد ولی باید بدون در نظر گرفتن جنسیت، آن را به هر شخصی هدیه بدهیم. درواقع باتوجه به ظاهر کلاسیک گل ادریسی برای پدرها گزینه‌ مناسبی خواهد بود.
پدر بودن یکی از مهم ترین لحظات زندگی یک مرد است که این لحظه شروعی جدید برای او برای پیشرفت است. هدیه دادن به پدرتان به هر شکلی یکی از کارهایی است که می توانید برای ابراز عشق خود به پدر در روز پدر انجام دهید، اما یکی از مهم ترین هدیه ها دسته گل روز پدر است. این یک فرصت فوق‌العاده برای شما است که به او احساس منحصربه‌فرد بودن و عزیز بودن بدهید. همچنین می‌توانید یادداشت‌های شخصی سازی شده را به آن اضافه کنید. گل‌ها، کارت‌ها، شکلات ها، لوازم جانبی و هدایای منحصر به فرد از جمله هدایای قابل ارائه و جذابی هستند که می‌توانند تأثیری ماندگار بر پدر شما بگذارند. از آنجایی که هدایای شما برای مدت طولانی در خاطر خواهند ماند، این تفکر پشت سر آن‌ها است که اهمیت دارد. خوشحال می‌شویم سفارشات گل خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *