بلاگ بلومیک

زیباترین گل‌های جهان را بشناسید

زیباترین گل‌های جهان را بشناسید
گل‌ها یکی از ساده‌ترین لذت‌های زندگی هستند که زیبایی را در خالص‌ترین و بی‌عیب‌ترین شکل آن نشان می‌دهند. هیچ چیز مانند یک گلدان گل برای اضافه کردن رنگی به اتاق نشیمن شما، رنگ‌های بی شمار در مزرعه‌ای از گل‌های وحشی، یا عطر یک دسته گل معطر وجود ندارد. مردم حتی مسافت‌های زیادی را طی می‌کنند تا شاهد شکوفه‌های فصلی باشند، مانند شکوفه‌های گیلاس در نزدیکی اردبیل.
برای زیبایی روزانه شما، ما فهرستی از ده تا از زیباترین گل‌های جهان را گردآوری کرده‌ایم، آن‌ها بسیار رویایی هستند که مطمئنم می‌خواهید فوراً خانه خود را با شکوفه‌های تازه پر کنید.

گل بنفشه

خیلی‌ها گل بنفشه را جزو گل‌های مورد علاقه خود می‌دانند. رنگ بنفش پررنگ و طرح سفید ظریف، ظاهری شاهانه به گل آغشته می‌کند، به علاوه گلبرگ‌های کشیده به منحصر به فرد بودن آن می‌افزایند.

گل زنبق

گل زنبق به نظر می‌رسد که گویی به دقت توسط یک هنرمند ماهر طراحی شده است. شاید به همین دلیل است که این موضوع مورد علاقه نقاش امپرسیونیست کلود مونه (Claude Monet) بود. پاشیدن رنگ‌های آبی، بنفش، زرد و سفید یک چیدمان هنری واقعا فراموش نشدنی را ایجاد می‌کند.

گل کوکب

گل کوکب یکی از سرسبزترین و پر جنب و جوش‌ترین گلی است که می‌توانید پیدا کنید، که در رنگین کمانی از رنگ‌های صورتی و قرمز تا نارنجی یا سفید موجود است. برخی از گلبرگ‌های کوکب حتی دارای طیف‌های رنگی خیره کننده هستند، مانند قرمزهای روشن که به تدریج به رنگ سفید ملایم یا بنفش‌های زرق و برق دار که از ساقه تا نوک روشن می‌شوند، محو می‌شوند.

گل پرنده بهشتی (استرلیتزیا)

گل پرنده بهشتی به این دلیل نامگذاری شده است که شبیه پرنده‌ای رنگارنگ است که با بال‌هایی زیبا و بدنی باریک است. نارنجی، قرمز و آبی گیرا، “طول بال” چشمگیر را تشکیل می‌دهند و رنگ‌ها واقعاً در زیر نور خورشید زنده می‌شوند.

گل نیلوفر آبی

جای تعجب نیست که نیلوفر آبی الهام بخش هنر بصری کلود مونه باشد. این گل زیبایی و تقارنی دارد که به ندرت در دیگر گل‌ها دیده می‌شود، به علاوه رنگ‌های درخشان تقریباً درخشش خاص خود را دارند.

گل همیشه بهار

یک گل همیشه بهار قرمز و نارنجی روشن در کنار یک باغ سبز باشکوه ممکن است یکی از زیباترین مناظری باشد که طبیعت ارائه می‌دهد. رنگ طلایی گل هر چه نزدیکتر می‌شوید باورنکردنی‌تر می‌شود. برجستگی‌های منحصر به فرد در امتداد گلبرگ‌ها، تنوع رنگی غنی و در عین حال ظرافت، و شکل‌های شاخدار زیبایی تقریباً خاصی را به گل همیشه بهار داده است.

گل لوتوس

زیباترین گل‌های جهان را بشناسید
لوتوس تقریبا واقعی به نظر نمی‌رسد. گلبرگ‌های بیرونی با سایه‌های گیرای صورتی و سفید تابش می‌کنند، در حالی که پرچم طلایی در مرکز یک نقطه کانونی است که کل نمایش را در کنار هم قرار می‌دهد. اندازه گلبرگ‌ها تقریباً کاملاً متقارن هستند و نوک‌های برجسته به ابعاد و سیرت باورنکردنی اضافه می‌کنند.

گل ارکیده

ارکیده به دلیل شکل منحصر به فرد و ترکیب رنگ‌های جسورانه خود در یک رده قرار می‌گیرد. در حالی که بسیاری از گل‌ها رنگ‌ها را با استفاده از شیب و بزرگ‌نمایی ترکیب می‌کنند، ارکیده با قوانین خاص خود بازی می‌کند. رنگ‌های زرق و برق دار به روش‌های غیرقابل پیش بینی چیده شده‌اند، اما نتیجه همیشه شگفت انگیز است.

گل رز

پیچ‌خوردگی و روی هم قرار گرفتن گلبرگ‌های زیبا، رنگ‌بندی جسورانه و رنگ‌های متنوع، واقعاً گل رز را به بهترین گل تبدیل می‌کند. کلود مونه، پیر آگوست رنوار و پل سزان تنها برخی از هنرمندان شاخصی هستند که گل رز را در آثار خود گنجانده‌اند. اگر به دنبال یک دسته گل عالی برای گفتن «دوستت دارم»، «دلم برات تنگ شده» یا «تبریک می‌گوید» هستید، بهتر از گل رز نمی‌توانید انجام دهید.

گل آفتابگردان

واقعاً می‌توان در مزرعه‌ای از آفتابگردان گم شد. با سرهای بزرگی که مرکز قهوه‌ای مشخص و گلبرگ‌های زرد گسترده را به رخ می‌کشند، اغلب پاها بلندتر از همیشه می‌شوند.
هیچ احساسی وجود ندارد که گل‌ها نتوانند بیان کنند. از عشق و شادی گرفته تا بخشش و اندوه، گل‌ها نشان دهنده هر احساسی هستند. همچنین، برای هر مناسبت، خواه عروسی، مراسم خاکسپاری یا تولد، گل وجود دارد. نماد یک گل تا حد زیادی به رنگ آن بستگی دارد. در حالی که گل رز قرمز نماد عشق، خلوص و صلح است، رز زرد مظهر دوستی، شادی و عشق بالغ است. به همین ترتیب، لاله های سفید نماد بخشش و لاله های زرد نشان دهنده نشاط هستند. ده مورد از زیباترین گل‌های جهان را که در بالا ذکر شده است مرور کنید و آن‌ها را از تیم بلومیک به نزدیکان و عزیزان خود هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *