بلاگ بلومیک

گل‌ هایی که برای ولنتاین مناسب است

گل‌هایی که برای ولنتاین مناسب است

14 فوریه روز عشق است و هر روز نزدیک‌تر می شود. شاید بزرگترین اشتباهی که مردم مرتکب می‌شوند این است که تا آخرین لحظه منتظر بمانند تا گل های روز ولنتاین را انتخاب کنند. همانطور که برای این روز خاص هدیه ای آماده می کنید، شروع زودهنگام به شما کمک می‌کند تا گزینه های مختلف زیادی را کشف کنید.

در حالی که گل‌ها بیان نهایی عشق، قدردانی و تحسین هستند، هر گلی برای روز ولنتاین مناسب نیست. شما به گل‌های عاشقانه نیاز دارید که پیامی منحصر به فرد و خاص را برای عزیزتان بیان کند.
در اینجا 4 گل آورده شده است که مطمئن باشید در روز 14 فوریه، محبوب شما را شگفت زده خواهند کرد.

گل رز ساقه بلند

رز شاخه بلند
از میان تمام گل‌های روز ولنتاین که نمایانگر عشق هستند، گل رز نماد کلاسیک و پذیرفته‌شده عشق است. گل رز ساقه بلند گزینه منحصر به فرد و با طراوت برای عزیزان شما است. آن‌ها نشان دهنده عشق پرشور، تحسین عمیق و قدردانی از شریک زندگی شما هستند. در واقع، گل رز قرمز ساقه بلند استاندارد طلایی هر دسته گلی است که در روز ولنتاین استفاده می‌شود.
هر رنگ نشان دهنده یک پیام منحصر به فرد برای عزیز شما است. در حالی که رزهای قرمز و صورتی نشان دهنده شور و عشق هستند، می‌توانید از رزهای زرد برای نشان دادن قدردانی از یک دوست صمیمی استفاده کنید. صرف نظر از رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید، گل‌های رز با ساقه بلند رنگی زیبایی، سنت و ظرافت را به گل‌های روز ولنتاین شما می‌بخشند.

گل رز جاودانه

گل رز جاودانه
گاهی اوقات، هدیه ای عالی، هدیه ای است که برای مدت طولانی دوام داشته باشد و به عنوان یادآوری دائمی عشق بی پایان شما به یکدیگر باشد. این گل رز قرمز زیبا در یک گلدان شیک قرار دارد که می تواند در خانه، محل کار یا مدرسه نمایش داده شود. از این گل می‌توانید به عنوان نمادی از تعهد بی پایان به یکدیگر استفاده کنید. گلدانی که گل رز جاودانه را در خود جای داده نیز به طراحی شاد، نشاط‌آور و شیک کمک می‌کند.
از طریق یک حرکت ساده و در عین حال طولانی، می‌توانید به همسرتان نشان دهید که در این روز ولنتاین چقدر برای شما اهمیت دارد.

رز صورتی و زرد

کل رز زرد و صورتی
اگر به دنبال پیامی مدرن و منحصر به فرد برای عزیزانتان در این روز ولنتاین هستید، فراتر از رزهای قرمز کلاسیک فکر کنید. پیام‌های بسیار بیشتری نسبت به “دوستت دارم” در مورد روز ولنتاین وجود دارد. ممکن است به دنبال این باشید که بگویید: “من تو را می پرستم”، “تو برای من هستی” یا “من از تو سیر نمی شوم.” هیچ چیز بهتر از رزهای صورتی و زرد این پیام‌ها را نشان نمی‌دهد. رزهای صورتی و زرد در یک دسته گل زیبا چیده شده‌اند تا قدردانی، شادی، سپاسگزاری و عشق را نشان دهند.

نیلوفرهای صورتی

نیلوفرها نماد خوش شانسی، خلوص و همچنین فداکاری هستند. آن‌ها برای سال‌ها در فرهنگ های مختلف در تز‌ئینات عروسی استفاده شده‌اند. آن‌ها در رنگ‌ها و سبک‌های مختلف می‌‌آیند، اما نیلوفرهای صورتی به‌عنوان زیباترین گل شناخته می‌شوند. نیلوفرهای شرقی به خاطر عطر و بوی مسحورکننده خود مشهور هستند. آنها در تابستان شکوفا می‌شوند زیرا به نور کامل خورشید نیاز دارند. آنها خیره کننده واقعی هر رویدادی هستند.

یاس بنفش

همانطور که از نام آن پیداست، آن‌ها در سایه های بنفش هستند و به عنوان نماد عشق اول در نظر گرفته می شوند. آن‌ها همچنین نماد شور و شادی هستند. رنگ آن گیرا و لذت بخش است. زمان گلدهی آن‌ها بهار است. حضور آن‌ها حسی بهشتی به کل فضا می‌بخشد. آن‌ها همیشه هنگام تصمیم گیری در مورد دسته گل‌های رمانتیک انتخاب شده‌اند.

ژربرا

این‌ها گنجینه‌های سنتی هستند. گل‌های ژربرا واقعا جذاب هستند و در رنگ‌های متنوعی وجود دارند. شهد و عطر آن‌ها زنبورها، پروانه ها و سایر حشرات را به خود جذب می‌کند، پس چگونه می‌توان از ما در امان بود؟ آن‌ها چندین لایه گلبرگ دارند. اندازه گل به خودی خود بزرگ و برجسته است. هنگام چیدمان گل‌ها و بادکنک‌های ولنتاین، از دسته گل‌های ژربرا استفاده کنید.
دیگر گل‌های مناسب ولنتاین

زنبق آبی

4 گل که برای ولنتاین مناسب است
زنبق آبی یکی از زیباترین گل‌های موجود است. سایه‌های روشن و باشکوه آن‌ها می‌تواند به تمام دسته گل زیبایی ببخشند. آن‌ها بسیار رمانتیک و نماد جسارت، عشق و اشتیاق هستند. ما تقاضای ویژه‌ای برای این‌ها داریم. آبی به معنای عمق و شفقت است. هنگامی که با سایه‌های سفید اضافه می‌شود، دسته گل مطمئناً برجسته خواهد شد.

آفتابگردان

گل آفتابگردان راهی عالی برای شاد کردن روز عزیزتان است.
آن‌ها معمولاً عاشقانه در نظر گرفته نمی‌شوند، اما این دور از واقعیت است. این گل‌های زرد شاد، نماد پرستش و شادی هستند. اگر رابطه شما تازه شروع شده‌است، این‌ها می‌توانند لذت بخش باشند، بدون اینکه خیلی شلوغ شوند.

گل داوودی قرمز و سفید

این گل‌ها حال و هوای کامل ولنتاین را می‌دهند. رنگ قرمز تیره هنگامی که با سفید هماهنگ می شود، دکوراسیون را به خودی خود کامل می‌کند. گل‌ها نماد عشق هستند. آن‌ها اطراف را رمانتیک می‌کنند و بسیار شیرین به نظر می‌رسند. گل‌های داوودی سفید نماد صداقت و صلح هستند. این برای شروع یک رابطه جدید، عالی است.

میخک

میخک اولین گل عروسی شناخته شده برای سالگرد بود و نام لاتین آنها به معنای “گل خدایان” است.
این گل معطر بسته به رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌تواند بیانگر چیزهای مختلفی باشد. میخک سفید نماد خلوص است. میخک قرمز روشن نشان دهنده تحسین و قرمز تیره نشان دهنده عشق عمیق است. آن‌ها همچنین می‌توانند در طیف گسترده ای از رنگ های دیگر نیز وجود داشته باشند و می‌توانند حدود سه هفته دوام بیاورند. رنگ‌های این دسته گل‌های بهاری را با هم ترکیب و هماهنگ کنید تا جلوه‌ای خیره کننده ایجاد کنید.

فریزیا

این گل ها به نوعی شبیه یک گل بزرگ در یک بسته بندی کوچک هستند. عطر فریزیا را نمی‌توان در عطر شکست داد. رایحه مرکباتی شیرین و تند جذاب آن‌ها به سادگی غیرقابل مقاومت است. فریزیاها برای روز ولنتاین عالی هستند، زیرا آن‌ها اعتماد کامل را به همه ابراز می کنند. رنگ‌های مختلف نیز معانی مختلفی دارند و فریزیا سفید یکی از افزودنی‌های محبوب برای دسته گل عروس است زیرا نمادی از معصومیت و پاکی است. فریزیاهای قرمز از نظر کلیشه ای عاشقانه ترین هستند و نشان دهنده اشتیاق هستند و همچنین به طور غیرعادی معطرترین نوع فریزیا هستند.
وقت آن است که نه تنها تعطیلات خاص، بلکه زندگی کلی خود را با استفاده از گل عاشقانه کنید. به یاد داشته باشید، تنها چند روز به روز ولنتاین باقی مانده است. انتخاب گل عاشقانه شما چه خواهد بود؟ اگر گل هایی دیگر را می‌شناسید برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *